• DVSU 3

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    DVSU 3

    VS

    Focus '07 2

    30 oktober 202115:00 uur
    Sportpark Lunetten veld 1-VVU/Ar/DVSU

    dag

    uur

    min

    sec
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    30 okt. 15:00DVSU 3 - Focus '07 2Sportpark Lunetten
    6 nov. 14:30VSC 2 - DVSU 3Sportpark Koningsweg
    20 nov. 13:00DVSU 3 - JSV Nieuwegein 5Sportpark Lunetten
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld
    Woensdag 20.00 - 22.00 2B
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    23 okt.DVSU MO11-2 - DVSU MO11-30 - 0
    16 okt.Odysseus '91 5 - DVSU 30 - 4
    16 okt.DVSU JO8-1 - DVSU JO8-20 - 0
  • Poulestanden DVSU 3 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DVSU 34301132119
    2Rivierwijkers 44301161429
    3Focus '07 242118627
    4JSV Nieuwegein 54211111017
    5Hercules 442117617
    6VVU Ardahanspor 242027706
    7Odin 331118534
    8Meern De 531116604
    9Houten 54112711-44
    10VSC 2310267-13
    11Odysseus '91 54103513-83
    12Voorwaarts 330031017-70

    Poulestanden DVSU 3 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Meern De 6321014597
    2Montfoort S.V.'19 432019456
    3DVSU 331116604
    4Zwaluwen Utrecht '11 23003115-140
  • Stats

    DVSU 3

    0214 Mannen Zaterdag reserve

    3,25

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    0,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,25

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Vos, AronTeamspeler
    Zeldenrijk, RodneyTeamspeler

    Er zijn 15 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Couwenberg, JanOverige stafTeammanager
    Verkaik, TheoTechnische stafTrainer/coach
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.