• DVSU 3

  • DVSU 3

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    DVSU 3

    VS

    Odin 2

    01 oktober 202214:00 uur
    Sportpark Lunetten veld 2-DVSU

    dag

    uur

    min

    sec
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    1 okt. 14:00DVSU 3 - Odin 2Sportpark Lunetten
    8 okt. 11:30Hercules 5 - DVSU 3Sportpark Voordorp
    15 okt. 13:00DVSU 3 - JSV Nieuwegein 2Sportpark Lunetten
    22 okt. 16:00Voorwaarts 2 - DVSU 3Sportpark Berekuil
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld
    Woensdag 20.00 - 22.00 2A
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    17 sep.Focus '07 3 - DVSU 30 - 4
  • Poulestanden DVSU 3 ( 4e klasse 18 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DHSC 311008083
    2Rivierwijkers 311004043
    3Meern De 411006333
    4Faja Lobi KDS 210102201
    5Odin 210102201
    6DVSU 300000000
    7JSV Nieuwegein 200000000
    8Voorwaarts 200000000
    9Sterrenwijk 2100136-30
    10Hercules 5100104-40
    11VSC 2100108-80

    Poulestanden DVSU 3 ( Mannen beker reserve zaterdag poulefase Groep 1 04 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Geinoord Nieuwegein 2330013859
    2DVSU 332019636
    3VVIJ 4310289-13
    4Focus '07 33003310-70
  • Stats

    DVSU 3

    0214 Mannen Zaterdag reserve

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Vos, AronTeamspeler
    Zeldenrijk, RodneyTeamspeler

    Er zijn 13 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Couwenberg, JanOverige stafTeammanager
    Verkaik, TheoTechnische stafTrainer/coach
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.