• DVSU VR30+1

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Programma

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld
    Woensdag 20.00 - 22.00 2B
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    19 jun. JG1 2 - trainen0 - 0
    19 jun.ForzaFriends - trainen0 - 0
    12 jun.DVSU 6 - DVSU 90 - 5
    12 jun.DVSU 2 - DVSU 35 - 8
    10 jun.DVSU JO14-1 - VSC JO14-10 - 0
    5 jun.DVSU 6 - DVSU 74 - 1
    5 jun.DVSU 2 - DVSU 92 - 4
    5 jun.DVSU 8 - DVSU 30 - 0
    5 jun.DVSU 1 - DVSU 10 - 0
    5 jun.DVSU JG1 - DVSU JG20 - 0
  • Poulestanden DVSU VR30+1 (204 Vrouwen 30+ Vrijdag Competitiereeks 7x7)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DVSU VR30+13300111109
    2Faja Lobi KDS VR30+332106157
    3VSC VR30+2311110824
    4Victoria VR30+111005233
    5Hercules VR30+3310268-23
    6Overbos sv. VR30+1310237-43
    7Zwaluwen Utrecht '11 VR30+1302169-32
    8Kampong VR30+2100105-50
    9PVC VR30+1200206-60
  • Stats

    DVSU VR30+1

    204 Vrouwen 30+ Vrijdag Competitiereeks 7x7

    3,67

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    0,33

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    3,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Andeweg, AgnesTeamspeler
    Bak, DianaTeamspeler
    Brussen, InezTeamspeler
    Claessens, AnoekTeamspeler
    Dijkwel, RenskeTeamspeler
    Jansen, MirjamTeamspeler
    Klein, Marian van derTeamspeler
    Lith, Janneke vanTeamspeler
    Mommersteeg, MarchaTeamspeler
    Nijland, NatalieTeamspeler
    Renooij, SiljaTeamspeler
    Rieksen, KarolienTeamspeler
    Rodenburg, EstherTeamspeler
    Roos, EvaTeamspeler
    Sollie, SusanTeamspeler
    Talla, SimoneTeamspeler
    Ypma, KlaskeTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    Geen informatie

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.