• DVSU VR30+1

  • DVSU VR30+1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    DVSU VR30+1

    VS

    PVC VR30+1

    26 april 202420:00 uur
    Sportpark Lunetten veld 1-VVU/Ar/DVSU A

    dag

    uur

    min

    sec
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    26 apr. 20:00DVSU VR30+1 - PVC VR30+1Sportpark Lunetten
    17 mei. 20:00VVU Ardahanspor VR30+1 - DVSU VR30+1Sportpark Lunetten
  • Trainingsschema

    Seizoen 2023-2024
    Dag Tijd Veld
    Woensdag 20.00 - 21.30 3B
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    12 apr.Victoria VR30+1 - DVSU VR30+14 - 1
    6 apr.DVSU JO15-1 - Kampong JO15-20 - 0
  • Poulestanden DVSU VR30+1 ( 1e klasse 6 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Abcoude fc VR30+115130290236739
    2Benschop VR30+215122183226138
    3VVU Ardahanspor VR30+11672752421023
    4Kampong VR30+11564533201322
    5Hercules VR30+1156454940922
    6DVSU VR30+1155463135-419
    7Victoria VR30+1156183358-2519
    8VSC VR30+2164482939-1016
    9Faja Lobi KDS VR30+21532101775-5811
    10PVC VR30+11521121780-637
  • Stats

    DVSU VR30+1

    204 Vrouwen 30+ Vrijdag Competitievorm 7x7

    2,07

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,33

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,27

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Andeweg, AgnesTeamspeler
    Bak, DianaTeamspeler
    Claessens, AnoekTeamspeler
    Dijkwel, RenskeTeamspeler
    Geijsen, NicoleTeamspeler
    Jansen, MirjamTeamspeler
    Klein, Marian van derTeamspeler
    Mommersteeg, MarchaTeamspeler
    Renooij, SiljaTeamspeler
    Rieksen, KarolienTeamspeler
    Rodenburg, EstherTeamspeler
    Roos, EvaTeamspeler
    Sollie, SusanTeamspeler
    Talla, SimoneTeamspeler
    Wiegers, HannekeTeamspeler
    Woltil-De Cleir, DominiqueTeamspeler
    Ypma, KlaskeTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bak, DianaOverige stafTeammanager
    Bak, DianaTechnische stafTrainer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.