• DVSU VR30+1

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    DVSU VR30+1

    VS

    PVC VR30+1

    20 november 202020:00 uur
    Sportpark Lunetten veld 1-VVU/Ar/DVSU

    dag

    uur

    min

    sec
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    20 nov. 20:00DVSU VR30+1 - PVC VR30+1Sportpark Lunetten
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld
    Woensdag 20.00 - 22.00 2B
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    24 okt.DVSU JO14-1 - DVSU MO16-11 - 1
    24 okt.DVSU JO11-3 - DVSU JO??-?0 - 0
    24 okt.DVSU JO10-5 - DVSU JO10-30 - 0
    24 okt.DVSU JO9-1 - DVSU JO9-20 - 0
    24 okt.DVSU JO9-3 - DVSU JO9-40 - 0
    23 okt.DVSU VR30+1 - Victoria VR30+1
    17 okt.DVSU JO14-1 - DVSU JO15-11 - 12
    17 okt.DVSU JO10-1 - DVSU JO11-10 - 0
    17 okt.DVSU JO11-3 - DVSU JO11-40 - 0
    17 okt.DVSU MO11-1 - DVSU MO11-20 - 0
  • Poulestanden DVSU VR30+1 (204 Vrouwen 30+ vrijdag (7x7))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DVSU VR30+13300111109
    2Faja Lobi KDS VR30+332106157
    3VSC VR30+2311110824
    4Victoria VR30+111005233
    5Hercules VR30+3310268-23
    6Overbos sv. VR30+1310237-43
    7Zwaluwen Utrecht '11 VR30+1302169-32
    8Kampong VR30+2100105-50
    9PVC VR30+1200206-60
  • Stats

    DVSU VR30+1

    204 Vrouwen 30+ vrijdag (7x7)

    3,67

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    0,33

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    3,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Andeweg, AgnesTeamspeler
    Bak, DianaTeamspeler
    Brussen, InezTeamspeler
    Claessens, AnoekTeamspeler
    Dijkwel, RenskeTeamspeler
    Jansen, MirjamTeamspeler
    Klein, Marian van derTeamspeler
    Lith, Janneke vanTeamspeler
    Mommersteeg, MarchaTeamspeler
    Nijland, NatalieTeamspeler
    Renooij, SiljaTeamspeler
    Rieksen, KarolienTeamspeler
    Rodenburg, EstherTeamspeler
    Roos, EvaTeamspeler
    Sollie, SusanTeamspeler
    Stalman, LotteTeamspeler
    Talla, SimoneTeamspeler
    Ypma, KlaskeTeamspeler

    Er is 1 teamlid waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    Geen informatie

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.