• DVSU VR30+1

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    PVC VR30+1

    VS

    DVSU VR30+1

    10 april 202020:00 uur
    Sportpark Marco van Basten veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    10 apr. 20:00PVC VR30+1 - DVSU VR30+1Sportpark Marco van Basten
    24 apr. 20:00DVSU VR30+1 - VSC VR30+2Sportpark Lunetten
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Woensdag 20.00 - 22.00 2B
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    27 mrt.DVSU VR30+1 - PVCV VR30+1
  • Poulestanden DVSU VR30+1 (238 Vrouwen Vrijdag Competitiereeks)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Waterwijk asc VR30+211110075106533
    2VSC VR30+21081168165225
    3Kampong VR30+11280437181924
    4DVSU VR30+11272332211123
    5Overbos sv. VR30+1125162735-816
    6PVCV VR30+1125161928-916
    7Victoria VR30+1115062523215
    8Hercules VR30+2101181059-494
    9PVC VR30+111119941-324
    10Vecht de VR30+111038859-513
  • Teamstatistieken

    DVSU VR30+1

    238 Vrouwen Vrijdag Competitiereeks

    2,67

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,75

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,92

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Andeweg, AgnesTeamspeler
    Bak, DianaTeamspeler
    Brussen, InezTeamspeler
    Claessens, AnoekTeamspeler
    Dijkwel, RenskeTeamspeler
    Jansen, MirjamTeamspeler
    Klein, Marian van derTeamspeler
    Lith, Janneke vanTeamspeler
    Nijland, NatalieTeamspeler
    Renooij, SiljaTeamspeler
    Rieksen, KarolienTeamspeler
    Rodenburg, EstherTeamspeler
    Roos, EvaTeamspeler
    Sollie, SusanTeamspeler
    Stalman, LotteTeamspeler
    Ypma, KlaskeTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Sollie, SusanOverige stafTeammanager
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.