• DVSU VR30+1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Sollie, SusanOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Woensdag 20.00 - 22.00 2B
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    6 mrt. 20:00DVSU VR30+1 - Victoria VR30+1Sportpark Lunetten
    13 mrt. 20:00Vecht de VR30+1 - DVSU VR30+1Sportpark De Heul - De Vecht
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden DVSU VR30+1 (238 Vrouwen Vrijdag Competitiereeks)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Waterwijk asc VR30+211110075106533
    2VSC VR30+21081168165225
    3Kampong VR30+11170432171521
    4DVSU VR30+1116232821720
    5PVCV VR30+1115151925-616
    6Victoria VR30+1105052519615
    7Overbos sv. VR30+1114162435-1113
    8Hercules VR30+2101181059-494
    9PVC VR30+111119941-324
    10Vecht de VR30+110037754-473
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Andeweg, AgnesTeamspeler
    Bak, DianaTeamspeler
    Brussen, InezTeamspeler
    Claessens, AnoekTeamspeler
    Dijkwel, RenskeTeamspeler
    Jansen, MirjamTeamspeler
    Klein, Marian van derTeamspeler
    Lith, Janneke vanTeamspeler
    Nijland, NatalieTeamspeler
    Renooij, SiljaTeamspeler
    Rieksen, KarolienTeamspeler
    Rodenburg, EstherTeamspeler
    Roos, EvaTeamspeler
    Sollie, SusanTeamspeler
    Stalman, LotteTeamspeler
    Ypma, KlaskeTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    DVSU VR30+1

    VS

    Victoria VR30+1

    06 maart 202020:00 uur
    Sportpark Lunetten veld 1 VVU/Ar/DVSU

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    DVSU VR30+1

    238 Vrouwen Vrijdag Competitiereeks

    2,55

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,91

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,82

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd