• Voorlopige indeling, inloopavond en trainingstijden doorgeven

    8 jun 2021
  • Ook dit seizoen hebben de coördinatoren in samenspraak met de trainers weer flink gepuzzeld om tot een indeling te komen waarbij iedereen in een voor hem/haar leuk en passend team terecht komt. De indeling is grotendeels af. Hieronder vind je de voorlopige indeling voor het nieuwe seizoen. Er kan voor de zomervakantie nog het een en ander aan veranderen. De MO15 en JO8 worden later toegevoegd. Ook zullen er meer trainers worden bijgevoegd.
    Let op! Spelers die de contributie nog niet hebben betaald, zijn nog niet opgenomen. Daardoor lijken er in sommige teams niet genoeg spelers te zitten, maar die komen er als het goed is nog bij.

    Inloopavond
    Heb je vragen over de indeling die je graag met de coördinator wil bespreken? Dan kun je woensdag 9 juni tussen 20.00 en 21.00 naar de inloopavond komen. De coördinatoren zijn dan aanwezig om vragen over de indeling te bespreken.

    Trainingstijden nieuwe seizoen
    Woensdag 9 juni tussen 20.30 en 21.30 kunnen trainers ook langskomen bij DVSU om voorkeursdagen en voorkeurstijden voor de trainingen in het nieuwe seizoen door te geven.

    Tot slot: heel veel plezier met de Regiocup namens het COJ!

    Marten Giezeman
    Hoofd voetbalzaken DVSU

  • Voorlopige indeling 2021-2022 

    JO9-1

    Bilal

     

    Abahai

    Djibril

     

    Fonchive

    Jonathan

    van der

    Kooi

    Matei

     

    Polet

    Nouh

     

    Hidraoui

    Ouail

     

    Largo

    Zeniro

     

    Soekimo

    Pim

     

    Berghuis

      

    JO9-2  

    Tijn

    van

    Heusden

    Olaf

     

    Luijns

    Ossama

     

    Lalouchi

    Tijmen

     

    Lathouwers

    Trevor

     

    Jonker

    Olle

     

    Doeglas

    Zakaria

     

    Oubouali

    Recilio

     

    Ruiz Ojeda

      

    JO9-3   

    Dide

    van der

    Veen

    Storm

     

    Lustig

    Jelle

     

    Wiebrens

    Lasse

     

    Woltjer

    Shiven

     

    Hanoeman

    Redouane

     

    Drissi

    Roan

     

    Mulder

      

    JO9-4   

    Luuk

    de

    Keizer

    Casper

     

    Bakker

    Ben

    van der

    Heijden

    Jacob

     

    Rosmulder

    Jebbe

    van de

    Ven

    Jashairo

     

    Landsmark

    Leroy

     

    Osariere

     

     JO9-5   

    Anis

     

    Largo

    Erik

     

    Pool

    Muzaffer

     

    Sabirjan

    Jaap

     

    Tolsma

    Edison

     

    Dong

    Evan

     

    David

    Mounir

     

    Beqqali

     

     JO10-1

    Trainers: Niels van de Ven, Maurits Hein   

    Joep

     

    Vierklau

    Loek

     

    Abrahams

    Noah

    van de

    Ven

    Rae

     

    Dawit

    Siep

     

    Nijenhuis

    Sjoerd

     

    Wielenga

    Zakariya

     

    Ayadi

    Rayan

    el

    Haddad

       

    JO10-2

    Trainers: Ronald van Boggelen, Jeroen Werensteijn  

    Janairo

     

    Landolf

    Adam

     

    Ismail

    Bilal

     

    Largo

    Marijn

     

    Werensteijn

    Sybren

    van

    Boggelen

    Rimon

     

    Talhaoui

    Bilal

    el

    Ouakili

    Laith

     

    Hamed

     

    JO10-3

    Trainers: Ibrahim Talhaoui en Dinant Dorsthorst 

    Lukas

    van der

    Scheer

    Sami

     

    Berbach

    Jonah

     

    Dorsthorst

    Mohamed

     

    Lhasnaoui

    Sofiane

     

    Haroui

    Luay

     

    Menni

    Mace

     

    Sanders

     

    JO10-4   

    Ayoub

     

    Kourtit

    Ive

     

    Melenhorst

    Rafa

     

    Zwart

    Sil

     

    Hoogendijk

    Ciaran

    van der

    Sprong

    Safouan

     

    Assaghir

    Yahya

     

    Mahdi

    Walid

     

    Kanaa

     

     JO10-5   

    Boris

     

    Zijlmans

    Casper

     

    Saenen

    Zeeger

    van ‘t

    Spijker

    Senn

     

    Driegen

    Casper

     

    Kapteijns

    Erfan

     

    Bahrami

    Lukas

    van

    Renswou

    Imraan

     

    Safsaffi

     

    JO11-1
    Trainers: Abdel Abahai, Patrick Franken, Frank Eikelenboom  

    Adam

     

    Abahai

    Arian

     

    Ramazan

    Pep

     

    Franken

    Sergio

     

    Gazon

    Sverre

     

    Eikelenboom

    Yassin

     

    Abahai

    Yassir

     

    Arab

    Keano

     

    Markenhof

    Rayan

     

    Achahchah

    Raouane

     

    Abahai

     

    JO11-2
    Trainers: Gerro Zegeling, Jasper Hulst  

    Anas

     

    Raissi

    Jibbe

    van

    Weert

    Jonah

     

    Lodewijks

    Loek

     

    Zegeling

    Nathan

    van

    Steenis

    Tobias

     

    Zweedijk

    Yassine

     

    Kantah

    Yves

     

    Heintzberger

    Jules

     

    Mesker

    Saimon

     

    Kibrom

     

    JO11-3  

    Anouar

    el

    Ouakili

    Imran

    Said

    Sauah

    Jonno

     

    Tuunter

    Leander

     

    Geers

    Mateo

     

    Schalkwijk

    Melle

    van

    Asperen

    Nouhail

    el

    Khalloufi

    Achraf

    el

    Bouayadi

    Adam

     

    Ballouk

    Jules

     

    Oliekan

    Mohammed

     

    Kourtit

      

    JO11-4  

    Ali Koli

     

    Turay

    Quinn

     

    Jacoba

    Samon

     

    Beidemaryam

    Sebas

     

    Swinkels

    Tim

     

    Rolvink

    Joris

    de

    Weert

    Muhsin

     

    Mohammed

    Mussie

     

    Mihreteab

    Yassin

    el

    Hamdaoui

    Kalle

    van

    Wijland

    Osman

     

    Qarghah

     

    JO12-1 
    Trainers: Ahmad Abdo, Mattijs van Mansfeld, Arjen Buijs  

    Adam

     

    Ihattaren

    Ayman

     

    Tufi

    Gilles

    van

    Doorn

    Hai Nam

     

    Corsin

    Imad

     

    Assoufi

    Joel

     

    Yamoah

    Levi

    van

    Mansfeld

    Lyhon

     

    Steijaert

    Mette

     

    Nijenhuis

    Pijke

     

    Buijs

    Tjalling

    van

    Luijk

     

    JO12-2 
    Trainers: Dennis van Luijk, Mattijn Mommersteeg 

    Bram

     

    Sijtsma

    Joël

     

    Ernst

    Jonas

     

    Overbeek

    Marouan

     

    Belarbi

    Melle

    van

    Weert

    Menne

     

    Wielenga

    Pim

     

    Vros

    Joene

     

    Gijzen

    Jolie

     

    Mommersteeg

    Nilan

     

    Koops

    Wail

     

    Belhadi

     

    JO12-3 

    Guus

     

    Schim van der Loeff

    Jari

    de

    Lange

    Jelle

     

    Scheijven

    Mats

     

    Sterk

    Mohammed-Amin

    el

    Aboussi

    Redouane

     

    Azbair

    Yessin

     

    Harraoui

    Thijs

     

    Witte

    Wim

     

    Suermondt 

    Ali

     

    Dosh 

    Rayan

     

    Elhidraoui

      

    JO12-4  

    Abdulhalim

     

    Duzgun

    Abe

    van der

    Vecht

    Coen

     

    Meijerink

    Guus

     

    Verweij

    Imraan

     

    Benmhand

    Jack

     

    Fiscalini

    Jeremy

     

    Asante

    Luuk

     

    Waardenburg

    Simon

     

    Kapteijns

    Hiyab

     

    Meron

      

    JO13-1
    Trainer: Raymond Pandt  

    Amin

     

    Aamri

    Coen

     

    Keizers

    Ivo

     

    Abrahams

    Jallil

     

    Fonchive

    Jamal

     

    Johnson

    Jordan

     

    Mohamed

    Rayan

     

    Selek

    Salahedinne

    el

    Jerari

    Sharif

     

    Johnson

    Bilal

     

    Ahachau

    Teun

    de

    Jong

    Junayd

     

    Chaouch

    Lin Hui

     

    Dong

    Joshua

     

    Pandt

     

    JO13-2  
    Trainers: Hans Kraaij en Michael van der Haa

    Christiaan

    de

    Bruijn

    Midas

     

    Wolters

    Moos

    van der

    Haar

    Semih

     

    Aydinli

    Stan

     

    Kraaij

    Ties

     

    Elsing

    Tjeerd

     

    Kuiper

    Bram

     

    Markovic

    Safouan

     

    Zoundri

    Amin

     

    Chakroun

    Gianluca

     

    Exalto

    Masud

     

    Mohammed

    Mourad

    el

    Barrani

    Peng Peng

     

    Thang

    Reda

     

    Laiti

    Mohammed

     

    Belhadi

      

    JO13-3  

    Ali

     

    Shirzad

    Akshavanth

     

    Pramod

    Gijs

     

    Sielhorst

    Maarten

     

    Teijema

    Tijl

     

    Tuithof

    Zine-Eddine

     

    Huijting

    Arda

     

    Kalem

    Ayoub

     

    Oubouali

    Jens

     

    Beekman

    Jeroen

    van

    Zon

    Mahan

     

    Bahrami

    Nassim

     

    Mahyouti

    Waiel

     

    Elkachouti

    Xander

    van

    Lingen

     

     JO14-1  

    Bram

     

    Jongmans

    Len

     

    Boven

    Nathan

     

    Jacobs

    Rayane

     

    Assouty

    Rida

    el

    Bouayadi

    Salomon

    van

    Mierlo

    Sjors

     

    Vierklau

    Skender

     

    Kacamakovic

    Soulaimane

    el

    Bouhassani

    Abdullah

     

    Hadjar

    Bjarne

    van

    Lith

    Jelle

    van der

    Baan

    Yussef

     

    Doole

      

    JO14-2
    Trainer: Marcel Langedijk  

    Benjamin

     

    Bakker

    Nils

     

    Kramps

    Abbe

     

    Roosien

    Ayoub

     

    Safssafi

    Hugo

    van

    Santen

    Jaap

     

    Vros

    Klaas

    de

    Jong

    Sem

     

    Langedijk

    Zenon

     

    Meskhi

    Mohamad

     

    Albash

    Ahmet Kerim

     

    Cansiz

    Berend

    de

    Graaff

    Gilles

     

    Peelen

    Machiano

     

    Boonen

    Giso

     

    Blok

    Casper

     

    Hazeleger

     

    JO15-1
    Trainers: Gijs Dijkstra, Ahmad Abdo, Erwin van Laaren 

    Ayman

     

    Raissi

    Ismail

     

    Zouine

    Jair

     

    Jansen

    Jop

     

    Middeljans

    Luca

     

    Reckers

    Mats

    de

    Graaf

    Pieter

     

    Swier

    Ruben

    van

    Laaren

    Zakaria

     

    Aarab

    Olivier

     

    Vogelaar

    Simon

     

    Helmes

    Diego

     

    Hoevenagel

      

    JO15-2   

    Kai

     

    Lahousse

    Kaïs

     

    Ismaeel

    Naod

     

    Mihreteab

    Daniel

    van

    Voorthuizen

    Darsh

     

    Baboeram Panday

    Walid

     

    Atillah

    Mohammed

     

    Khanfous

    Mustafa

     

    Sabirjan

    Roman

     

    Tagage

    Salaheddine

     

    Kantah

    Van Van

     

    Kam

    Yoeri

    van

    Hoeijen

    Othman

     

    Boulouad

    Musab

     

    Mohammed

      

    JO16-1
    Trainers: Abdel Abahai, Jeroen van Kooten, Elwin Meijer 

    Achraf

     

    Bourakba

    Achraf

    el

    Hadaoui

    Amine

     

    Lamghari

    Floris

     

    Helmes

    Imran

     

    Maslouki

    Julian

    van der

    Zwaag

    Luca

     

    Gracey

    Mekin

     

    Celik

    Misha

     

    Markovic

    Mo

     

    Hamdan

    Mohammed

     

    Loukili

    Thomas

     

    Moniharapon

    Wouter

     

    Klopstra

    Zaid

     

    Daoubi

      

    JO17-1
    Trainers: Marten Giezeman, Ahmad Abdo  

    Aimane

     

    Ghoudane

    Jacob

    van de

    Vijver

    Aike

    van de

    Rotsheide

    Dik

    van

    Wijhe

    Emmanouil

    van der

    Steen

    Imran

     

    Chaouki

    Jakob

     

    Yohannes

    Khalid

     

    Bouayad

    Mohamed

     

    Saleh

    Moses

     

    Lewis

    Pelle

     

    Pel

    Robin

     

    Swier

    Sefer

     

    Icel

    Tycho

    van

    Mansfeld

    Wasta

     

    Frogi

    Adam

     

    Assouty

      

    MO9-1

    Nettie

     

    Kraaijeveld

    Luna

     

    Kooijman

    Jet

     

    Geijsen

    Joanne

     

    Onvlee

    Jette

     

    Sterk

    Madelief

     

    Geers

    Olivia

     

    Leerentveld

    Nina

     

    Zeeman

      

    MO11-1
    Trainers: Herman Bliek en Rob Strijbosch  

    Lieneke

    van

    Ravensteijn

    Ella

    van den

    Berg

    Fiene

     

    Strijbosch

    Anna

     

    Chen

    Lara

     

    Bliek

    Mirthe

     

    Raaijmakers

    Mina

     

    Roosien

    Lidya

     

    Adhanom Araya

    Saar

     

    Zeeman

    Sara

     

    Overbeek

    Janna

     

    Achahbar

     

    MO11-2
    Trainers: Esther Rodenburg, Mirjam Jansen, Romi Regoord  

    Merel

     

    Keizers

    Laila

    van der

    Veen

    Chloe

     

    Ellis

    Phileine

     

    Woltil

    Zoe

     

    Gracey

    Minke

     

    Nagtegaal

    Nine

    van

    Hees

    Sadie

     

    Fortes dos Santos

    Minke

     

    Klawer

    Lise

     

    Schaaf

    Evi

     

    Leurink

     

    MO11-3  

    Louise

     

    Iesberts

    Elin

     

    Rebergen

    Anne

     

    Kalsbeek

    Jasmijn

     

    Pillen

    Jara

     

    Bouw

    Amélie

     

    Wannyn

    Tessa

     

    Beekman

    Keet

     

    Hoekman

    Laura

     

    Kwekkeboom

    Enya

     

    van de Genachte

     

    MO13-1
    Trainers: Anne van Voorthuizen, Elles Rozing, Maarten Boogert

    Norah 

    van 

    Steenis

    Quinty

     

    Bogert

    Nynke

     

    Pol

    Rosanne

     

    Alblas

    Noor

     

    Kaufmann

    Lisanne

     

    Stockschen

    Bente

    van

    Laaren

    Nynke

     

    Veerman

    Imke

     

    Scheijven

    Leanne

     

    Ritzer

    Annelies

     

    Geers

    Zahra

     

    Cicek

    Lina

    el

    Bennay

    Vera

    van

    Oppenraaij

    Eva

     

    Schepers

    Kyana

     

    Slokkers

    Anabel

     

    Vrij

     

    MO13-2
    Trainers: Kyra Renooij, Myrthe Louwes

    Floor 

     

    Bonder

    Roza-Minke

    van

    Groningen

    Nora

     

    Deters

    Senna

     

    Cevat

    Sophie

    de

    Leur

    Emmy

     

    Wilkes

    Fien

     

    Pol

    Wies

     

    Broeken

    Leanne

     

    Verduijn

    Eefje

     

    Schilders

    Nina

     

    Kampinga

    Carmen

    van der

    Ree

    Loethe

     

    Schreuder

    Romee

     

    Schraven

     

    MO13-3 (8v8)

    Elena

     

    McCool

    Tirsa

     

    Kieviet

    Valerie

     

    Blok

    Elim

     

    Huang

    Nouhaila

    el

    Mamoun

    Rhé-Ann

     

    Vorswijk

    Mikal

     

    Yosief

    Nada

    el

    Haddad

    Junainah

     

    Abouhafc

     

    MO15-1
    Trainers: Nikki Westerveld, Lucine IJzer

    Juul

     

    Tjondrodiwongso

    Iris

     

    Rauh

    Janneke

     

    Abrahams

    Laura

     van den

    Heuvel

    Mare

     de

    Jong

    Elena

     

    Molina Zeledon

    Wira

     

    Frogi

    Tyla

     

    Wilkes

    Yfke Roos

     van

    Staa

    Siënna

     

    Mommersteeg

    Babette

     

    Klawer

    Eleanna

     

    Kostenko

    Circe

     

    Bakker

    Esila

     

    Yilmaz

    Evi

     

    Segers

    Linn

     

    Verdick

    Isa

     

    Woltil

    Iben

     

    Louwes

    Anouk

    van

    Montfoort

     

    MO17-1
    Trainers: Arjan Driessen, Daan van Zuijlen  

    Britt

     

    Bogert

    Rosalie

     

    Vogelaar

    Eline

     

    Winkel

    Shiraz

     

    Ayadi

    Samantha

    van

    Giersbergen

    Sarah

     

    Hamdan

    Sarah

    van

    Brakel

    Frieda

     

    Pleiter

    Anne

     

    Postma

    Fenna

     

    Andeweg

    Myrthe

     

    Louwes

    Isabo

     

    Peelen

    Kyra

     

    Renooij

    Michal

     

    Rodenburg

    Lotte

    de

    Hoogt

    Imme

    van der

    Vegt

    Sofie

     

    Scheffer

    Maaike

     

    Hielkema

    Anne May

    van

    Staa