• DVSU 6

  • DVSU 6

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    DVSU 6

    VS

    Houten 7

    08 oktober 202215:00 uur
    Sportpark Lunetten veld 1-VVU/Ar/DVSU

    dag

    uur

    min

    sec
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    8 okt. 15:00DVSU 6 - Houten 7Sportpark Lunetten
    15 okt. 12:45JSV Nieuwegein 8 - DVSU 6Sportpark Galecop
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld
    Woensdag 20.00 - 22.00 4A
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    24 sep.DVSU 6 - Domstad Majella 53 - 1
    17 sep.DVSU 6 - VSC 162 - 7
  • Poulestanden DVSU 6 ( 6e klasse 25 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1JSV Nieuwegein 81100150153
    2Delta Sports '95 FC 811007343
    3DVSU 611003123
    4Odin 1111002113
    5Hyenas FC 400000000
    6IJFC 1000000000
    7Lopik 300000000
    8Rivierwijkers 900000000
    9Odysseus '91 10100112-10
    10Domstad Majella 5100113-20
    11VSC 11100137-40
    12Houten 71001015-150

    Poulestanden DVSU 6 ( Mannen beker reserve zaterdag poulefase Groep 3 26 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Voorwaarts 63300183159
    2Hercules 1831118624
    3VSC 163102816-83
    4DVSU 63012514-91
  • Stats

    DVSU 6

    0214 Mannen Zaterdag reserve

    3,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    3,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Baars, AnneTeamspeler
    Bekker, TychoTeamspeler
    Dekker, KoenTeamspeler
    Dries, Jelle van denTeamspeler
    Dries, Mathijs van denTeamspeler
    Poldervaart, BramTeamspeler
    Scherpenzeel, NiekTeamspeler
    Slimmens, DaniTeamspeler
    Slingerland, EzraTeamspeler
    Visser, MatthijsTeamspeler
    Vreeswijk, JoepTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Baars, AnneTechnische stafTrainer/coach
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.